czw, 07/01/2016 - 10:28 --
Laureaci 1

Złote Wachlarze rozdane! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z gali!

18 grudnia, w Międzynarodowym Dniu Migranta, podczas uroczystej Gali wręczono Złote Wachlarze 2015. Nagroda została przyznana w kategoriach: Osoba oraz Instytucja. Swoją nagrodę przyznała również publiczność.

W kategorii Osoba nagrodzona została Myroslava Keryk – założycielka i prezeska Fundacji Nasz Wybór. Statuetkę przyznano za wkład w budowanie dialogu pomiędzy Polakami i społecznością ukraińską w Polsce. W kategorii Instytucja nagrodzono Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek z Gdańska za działania na rzecz integracji cudzoziemców w Gdańsku, służące rozwojowi kapitału społecznego, dialogu obywatelskiego oraz współpracy międzynarodowej. 

Nagrodę publiczności otrzymała Angela Darbinian – migrantka z Armenii, wychowawczyni grup Multikulti w  Społecznym Gimnazjum nr 20 przy ul. Raszyńskiej w Warszawie.

Tegoroczni zwycięzcy w swojej pracy szczególnie skupiają się na integracji migrantów w lokalnych społecznościach Taka działalność jest niezwykle ważna, ponieważ pozwala na włączenie cudzoziemców do życia społeczności, którą współtworzą.

Laureatom oraz wszystkim Nominowanym gorąco gratulujemy, a Państwa zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z gali Złote Wachlarze 2015! GALERIA ZDJĘĆ

 

 

czw, 07/01/2016 - 10:28 --

Dodaj komentarz