pt, 19/12/2014 - 13:07 --
laureaci

Złote Wachlarze 2014 rozdane!

Ogromne gratulacje dla Laureatów Złotych Wachlarzy 2014! Statuetki Złotych Wachlarzy zostały wręczone w szczególny dla nas dzień – Międzynarodowy Dzień Migranta. Było nam bardzo miło, że zwieńczenie konkursu Złotych Wachlarzy oraz Międzynarodowy Dzień Migranta mogliśmy świętować w tak znakomitym i licznym gronie.

Statuetki Złotych Wachlarzy 2014 otrzymali: Abulcadir Gabeire Farah, Prezes Fundacji dla Somalii oraz Fundacja Inna Przestrzeń.

Swoją nagrodę przyznała również publiczność – w głosowaniu publiczności oddano ponad dwa tysiące głosów! Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie i gratulujemy Pani Karolinie Sydow, która otrzymała Nagrodę Publiczności!

Podczas Gali Złotych Wachlarzy przyznano tez dwa specjalne wyróżnienia za całokształt działań na rzecz ochrony praw migrantów. Wyróżnienie otrzymali: Helsińska Fundacja Praw Człowiekaoraz Stowarzyszenie Interwencji Prawnej.

Wydarzenie uświetnił występ światowej sławy sopranistki ukraińskiego pochodzenia, Olgi Pasiecznik przy akompaniamencie jej równie znanej siostry, mieszkającej w Szwecji pianistkiNatalii Pasiecznik.

Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z Gali Złotej Wachlarzy:

Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili propozycje nominacji do konkursu oraz wzięli udział w głosowaniu publiczności. Podziękowania składamy również na ręce Kapituły – za ogromne zaangażowanie i pracę w konkursie. I oczywiście gratulujemy wszystkim Osobom i Instytucjom nominowanym i wyróżnionym w konkursie i dziękujemy za podejmowanie szerokiego wachlarza tak ważnych i wspaniałych działań na rzecz integracji migrantów w Polsce!

Pełna galeria zdjęć z gali dostępna jest na stronie konkursu

http://www.xn--zotewachlarze-whc.pl/gala-zlotych-wachlarzy

DSC_2284 DSC_2793 DSC_2776 DSC_2719 DSC_2694 DSC_2681 DSC_2631

Dodaj komentarz